Fiat'ınızla Yola Bakımlı Çıkın Diye Buradayız!

Fiat'ınızla Yola Bakımlı Çıkın

Fiat'ınızla Yola Bakımlı Çıkın Diye Buradayız! Hijyen Kurallarına tamamen uygun FIAT Yetkili Servislerine içiniz rahat gelin. 3 yaş ve üzeri mekanik servis işlemlerinizde %20 işçilik, %15 yedek parça indiriminden yararlanın. Ayrıca servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı!

Hijyen Kurallarına tamamen uygun FIAT Yetkili Servislerine içiniz rahat gelin. 3 yaş ve üzeri mekanik servis işlemlerinizde %20 işçilik, %15 yedek parça indiriminden yararlanın. Ayrıca servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı!

Kampanyalar 2 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir. 20 işçilik, %15 yedek parça indirimi kampanyası mekanik servis işlemleri için geçerlidir. Yapı Kredi World taksit kampanyası 5+3 taksit veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme olarak sunulmaktadır. Taksit kampanyası ve indirim kampanyaları birleştirilemez. Kampanyalardan yararlanabilmek için FIAT Yol Arkadaşım mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, ücretsiz üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Tofaş kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Fiat Yetkili Servisleri ve FIAT Müşteri İlgi Merkezi: 0 212 429 63 73 ile irtibata geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

İlgilendiğiniz Fiat modeli hakkında tüm detaylar ve kampanyalar için formu doldurun, biz size geri dönüş yapalım.