FIAT’la Virüslere Geçit Yok!

FIAT’la Virüslere Geçit Yok

Virüslerin filtrasyonunda %99’a kadar etkili antiviral polen filtresine 165 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olun!

Şimdi Fiat yetkili servislerine gelin,

Virüslerin filtrasyonunda %99’a kadar etkili antiviral polen filtresine 165 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olun! Üstelik servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti ayrıcalıkları sizi bekliyor.

  • Antiviral polen filtresi 165 TL’den başlayan fiyatlara!

Antiviral polen filtresi virüslerin filtrasyonunda %99, filtre edilen virüslerin öldürülmesinde %97’ye kadar etkilidir. ISO 18184/2014 Sars Cov Influenza H3-N2 H7 N9 ve GBT 20944.3:2008 PART 3 ile genel virüse ve bakteriye karşı testleri yapılmıştır. Doblo ( 2010 model yılı sonrası ), Fiorino, Egea, Linea, 500 L ve 500 X model araçlar ile uyumludur. Ürünün değişim periyodu 6 ay/10.000km ‘dir. Kampanya kapsamında belirtilen antiviral polen filtresi bedeli ürünün yedek parça bedelidir.

  • Yapı Kredi World taksit kampanyası 8 taksit!

Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı ;5+3 veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.

  • Tüm FIAT müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için FIAT Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır.
Kampanyalar 2 Ekim- 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Tüm fiyatlara KDV Dahildir. Fiat kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri ve Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

İlgilendiğiniz Fiat modeli hakkında tüm detaylar ve kampanyalar için formu doldurun, biz size geri dönüş yapalım.