FIAT Yetkili Servislerinde Büyük Yaz Kampanyası!

fiat servis opet kampanya

Fiat Gürses Yetkili Servisinden Büyük Yaz Kampanyası;

100 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediye! 

FIAT’tan Büyük Yaz Kampanyası!


FIAT Yetkili servislerinde 100 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediye! Ayrıca indirimli Klima temizliği ve koku giderici uygulama ile ücretsiz dezenfeksiyon fırsatları sizleri bekliyor. Üstelik servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit imkanı.

Fiat Yetkili servislerinde yapacağınız 500TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinizde 50 TL, 750TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 75 TL, 1.000TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 100TL Opet yakıt puan hediye edilecektir.


FIAT Yetkili servislerinde 500 TL ve üzeri mekanik servis harcaması yapan bireysel müşterilerimize Opet istasyonlarında tek seferde 125 TL ve üzeri benzin ve motorin alımlarında geçerlidir. Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında tek seferde harcanabilir. Yakıt puanı yüklemesi FIAT servislerinde belirtilen koşullarda işlem yapan ve adına fatura kesilen müşterinin FIAT Yetkili Servislerinde ilgili iş kabul kartı faturası kesilirken kayıt edilen cep telefonuna, fatura kesim tarihi itibariyle en geç 3 iş günü sonra yüklenecektir. Yakıt puanların son kullanma tarihi 31.12.2020’dir. Her müşterimiz yakıt puan kampanyasından bir kez faydalanabilir. Opet ve TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Klima temizliği ve koku giderici uygulama sadece 119TL!

Klima temizliği hizmeti profesyonel hijyenik temizleyici sıvı ile yapılmaktadır. Mantar, bakteri ve mikro organizmaların klimaya tekrar yerleşmelerini geciktirir bu sayede polen filtre yuvası ve hava kanalları çevresi tamamen temizlenmiş olur. Uygulamada kullanılan ürünler alerjik koku, boya, insan sağlığına zararlı madde içermez.


Yapı Kredi World taksit kampanyası 8 taksit; 5+3 veya 5 taksit+1 ay taksit erteleme olarak sunulmaktadır.

Kampanyalar 2 Temmuz-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir.Tüm fiyatlara KDV Dahildir. Kampanyalardan yararlanabilmek için FIAT Yol Arkadaşım mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, ücretsiz üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

İlgilendiğiniz Fiat modeli hakkında tüm detaylar ve kampanyalar için formu doldurun, biz size geri dönüş yapalım.